Як війна в Україні вплинула на лісову промисловість країн Балтії

  • 80

З 13 по 16 вересня у місті Познань (Польща) проходив XIV Конгрес деревообробної промисловості участь у якому взяли й представники ГС «Асоціація деревообробних підприємств України». Захід зібрав представників галузі з багатьох країн: Італії, Латвії, Литви, Естонії, Польщі тощо.

Учасники української делегації розповіли колегам про реформу українського ринку деревини, біржової торгівлі, поточний стан речей у деревообробній галузі у воєнний час. Закордонні партнери, своєю чергою, зазначили, що повномасштабне російське вторгнення в Україну суттєво вплинуло й на європейський ринок деревини, зокрема і країн Балтії.

Про зміни в об’ємах експорту та імпорту необробленої деревини та пиломатеріалів цих держав, ціни на сировину, труднощі та подальші перспективи галузі йдеться у презентації «Вплив війни в Україні на лісову промисловість країн Балтії».

«Інформація щодо стану ринку у наших найближчих сусідів є дуже корисною для українських деревообробників, особливо експортерів. Сьогодні ми ділимось матеріалами наших колег, а в подальшому наша асоціація буде періодично готувати надавати подібну аналітичну інформацію».

Голова ГС «АДПУ» Павло Васильєв

З презентацією «Вплив війни в Україні на лісову промисловість країн Балтії» можна ознайомитись за посиланням.   

Попередня стаття Український ринок деревини та пиломатеріалів було представлено на міжнародному конгресі
Наступна стаття Польський інвестор відкриє на Львівщині меблеву фабрику