Гарячі новини :

TimberBot – це помічник учасників ринку деревини та пиломатеріалів

Нещодавно ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” запустила бета-версію Telegram-бота, який допомагає знаходити постачальників та споживачів пиломатеріалів в автоматичному режимі. Крім того TimberBot інтегровано з електронними системами бірж, що провадять реалізацію деревини та пиломатеріалів державних лісових господарств.

“Ми запустили інструмент, що покликаний полегшити та оптимізувати роботу фахівців з продажу та закупівельників, як пиломатеріалів, так й необробленої деревини. Зараз функціонує бета-версія, в якій вже розміщено понад 285 приватних заявок й їх кількість зростає з кожним днем. Крім того учасники біржових торгів в нашому боті також вже можуть отримувати автоматичні повідомлення про публікацію відповідних лотів”.  

Павло Васильєв, Голова ГС “АДПУ”

Користувачам боту потрібно лише пройти просту процедуру реєстрації й заповнити заявки на купівлю та продаж товару з його критеріями. Коли в системі з’являться відповідні лоти чи запити, користувач їх отримуватиме в автоматичному режимі, з контактами контрагентів. 

“Розвиток боту сьогодні продовжується та буде продовжуватись у майбутньому. Зараз ми проводимо інтеграцію з товарними біржами, які реалізовують відповідні товари. Тому незабаром наші користувачі будуть автоматично отримувати інформацію про пропозиції державних лісгоспів на торгах”.

– завершив Павло Васильєв
Попередня стаття Деревообробники України обговорили нагальні питання галузі
Наступна стаття Країна можливостей: чому інвестор прийде в Україну