На Волині латвійські волонтери разом із лісівниками висадили ліс

  • 20

Тепер на Ківерцівщині зростатимуть деревця, які завжди будуть нагадувати про партнерство, співпрацю і справжню дружбу та підтримку.

Волонтери з Латвії відгукнулися на запрошення волинських лісівників і долучилися до відновлення лісу. Таким чином сьогодні дали старт тематичним акціям на Волині, що традиційно навесні та восени відбуваються в рамках реалізації програми Президента «Зелена країна».

Artūrs Kristlibs, Aigars Loss, Ričards Gulbis, Ēriks Teniss, Māris Valainis – саме вони сьогодні висаджували сіянці дуба.

Дерева, що є символом Латвії. Як і липа, котру також сьогодні висадили.

Ці дерева лісівники Волині недаремно поєднали на ділянці.

Висаджували спільно з працівниками Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства, які паралельно також є активістами волонтерського центру лісівників.

Висадили 1,5 тис. штук дуба звичайного, 150 штук липи та 500 ялин. У знак дружби між двома країнами, яка розпочалася ще до війни, а зараз лише посилюється.

Ці люди – волонтери, які не втомлюються. Весь час із початку масштабної війни вони реагують на всі запити військових, медичних закладів. Доставляють необхідну гуманітарну допомогу у найгарячіші точки або самостійно, або з допомогою волонтерського центру лісівників Волині. Саме ці волонтери стали першими, хто доставив вантаж з гуманітарною допомогою у щойно визволені міста Ізюм та Балаклію Харківської області.

«Тому що ви, українці, відстоюєте зараз і наші незалежність та свободу. Це наш обов’язок».

зазначають латвійці

Джерело: Волинське ОУЛМГ

Попередня стаття Колегія лісівників Львівщини: обігріти людей взимку і посадити більше лісу
Наступна стаття Навіщо Україні Державний фонд лісового господарства