На Рахівщині у лісі єгерями помічений цікавий факт

  • 17

Спостерігаючи за лісовою фауною у мисливських угіддях ДП «Ясінянське ЛМГ» єгерями помічений цікавий факт: виявляється багато різних видів лісових мешканців для пересування лісовими массивами використовують одинакові стежки та шляхи.

Закономірність цього явища полягає в тому, що в процесі життєдіяльності за умов наявності достатньої кормової бази території проживання різних видів тварин повністю або частково накладаються. Співіснуючи в одному просторі звірі спостерігають один за одним і часто інстинктивно у пошуках їжі чи захисту повторюють маршрути один одних. При чому рух тварин фактично спостерігається цілодобово.

Фото зроблені у мисливських угіддях ДП «Ясінянське ЛМГ» на фотопастку з білим спалахом надану єгерській службі підприємства в рамках співпраці з громадською природоохоронною організацією «WWF-Україна» це чітко доводять.

Однак, ключовим висновком таких спостережень є те, що завдяки старанній роботі єгерської служби підприємства у мисливських угіддях ДП «Ясінянське ЛМГ» є різноманітна фауна мисливських та рідкісних тварин.

Джерело: Новини Закарпаття

Попередня стаття У Чигиринському лісгоспі значні оновлення лісопожежних станцій
Наступна стаття Успішно полюють на окупантів та їхню техніку: 10 рівненських лісівників пішли добровольцями на фронт