Лісництво на Хмельниччині збільшило площу майже на 700 гектарів

  • 11

Сатанівське лісництво розташоване на лівому березі Збруча – на території Національного природного парку «Подільські Товтри». Попри особливості господарювання в заповідній зоні, тут спромоглися збільшити свої площі.

.Збільшення площі лісгоспу – це наша стратегічна робота. Це означає, що у нас гарні комунікації. До речі, цифра звучить таким чином: якщо на першому етапі було зафіксовано 19 100 гектарів, то сьогодні ми декларуємо 20 300. Майданчик закладався з 2021 року, але десь отут ми вже почали отримувати плоди своєї роботи.

Директор ДП «Ярмолинецькй лісгосп» Іван Кирилюк.

Підготовча робота тривала ще з минулого року. Лісівники зі свого боку та обласна влада й очільники тергромад – з іншого, з’ясовували всі нюанси результативного господарювання.

Нам не треба додаткового людського ресурсу для охорони і подальшої господарської діяльності, тому що люди у нас є.

додає Іван Кирилюк

Лісівники, завдяки державницькій позиції, врятували сотні гектарів вже заліснених земель від суцільних рубок.

В лісництві вже запланували нові роботи на осінь. Прийняти ділянки засадять деревами цінних порід. Переважно це буде дуб – головна порода на природніх умов Хмельниччини.

Збільшення лісистості області – одне з головних завдань, над яким працюють і в господарствах Ярмолинецького лісгоспу, колектив якого доводить, що навіть в умовах воєнного стану можна працювати стабільно, виконуючи всі лісогосподарські та виробничі функції.

Джерело: Поділля News

Попередня стаття Юрій Болоховець: “Піклуємося про комфортний відпочинок в українських лісах. Так, навіть під час війни. Зараз, коли діє заборона на відвідування лісу, це ще більш актуально”
Наступна стаття Берегівському лісгоспу видали FSC-сертифікат