Лісівники Полтавщини відкрили пам’ятний знак лісівникам, які захищають державну цілісність України

  • 20

З нагоди Дня Незалежності України, у Зінькові відкрили пам’ятний знак лісівникам та всім захисникам, які боронять суверенітет і цілісність нашої держави.

Через повітряну загрозу, пам’ятний знак відкривали у вузькому колі, за участі голови Зіньківської громади Сергія Максименка, волонтерів, лісівників ДП «Гадяцький лісгосп» та наших захисників.

Ідея встановлення такого знаку належить начальнику Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Івану Гришку.

«Встановили його символічно на алеї Героїв-лісівників, закладеної декілька років тому на честь учасників АТО (ООС). Нині ж країну у лавах ЗСУ захищають 58 працівників з лісових господарств області, які з перших днів війни відважно воюють за наші території. Сьогодні слово незалежність набуло якісно нового змісту, і ми маємо знати ім’я тих, хто її мужньо відстоює. Наші хлопці – Герої!»,.

наголосив начальник управління

Нагадаємо, Алея закладена у 2019 році на площі у майже 5 га. Щороку на цій території висаджують нові дерева та кущі, а минулого року облаштували екодоріжки, встановили гойдалки та лави для відпочинку.

Джерело: Полтавське ОУЛМГ

Попередня стаття 25.08.2022: Відбулося засідання колегії Кіровоградського ОУЛМГ
Наступна стаття Колегія лісівників Львівщини: підсумки роботи за перше півріччя та пріоритетні завдання