Гарячі новини :

Ківерцівські лісівники виготовляють традиційний лісовий мед з новими смаками

Лісівники державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство», базуючись на галузевих традиціях, є відкритими для інновацій. Так завдяки їм традиційний лісовий мед став вишуканим десертом.

Про це повідомляє ДП «Ківерцівське лісове господарство».

«Крем-мед, суфле, медовий мус – різноманіття є не лише у назві нового десерту, але й у спектрі смаків. Чого не знайти, так це сторонніх домішок, сиропів, згущувачів та штучних ароматизаторів. Якщо не зважати на незвичний відтінок та текстуру, маємо той самий надкорисний продукт»\.

Зазначають лісівники

У крем-меду, зі слів лісівників, є важлива та переконлива перевага: якщо затверділий мед після розігріву втрачає більшість корисних якостей, то медовий мус зберігає склад та структуру у будь-яких умовах. Окрім того, крем-мед не потрібно розтоплювати, мус не слоїться, не кристалізується та не «просажується» і гарно маститься по скибочці хліба.

Сублімація лісових ягід чи трав є високоефективним методом зневоднення попередньо заморожених продуктів. Сама технологія сублімованої сушки відома у міжнародному масштабі. В Україні технологію вакуумної сублімаційної сушки для потреб харчової промисловості можна вважати інновацією. Сублімаційна сушка не нищить клітинну структуру продукту, зберігає усі корисні властивості, смак, колір та навіть форму.

Лісівники пропонують лісові ласощі на будь-який смак: крем-мед, крем-мед з лимоном та імбиром, крем-мед з горіхами, крем-мед з малиною, крем-мед з чорницею, крем-мед з чорною смородиною, крем-мед з м’ятою, крем-мед з м’ятою та лимоном, крем-мед з корицею, крем-мед з журавлиною, крем-мед з ожиною, крем-мед з обліпихою, крем-мед з сосновими шишками.

Ласощі з волинських лісів доступні для продажу у мережі фірмових крамниць «Лісовичок» та у ятках рекреаційних пунктів. Або ж замовити лісовий мед чи інші дари лісу можна через інтернет-магазин.

Джерело: Район. Ківерці

Попередня стаття Після перемоги сіянці дерев з Буковини висадять в усій Україні
Наступна стаття У садибах лісництв Полтавщини безплатно живуть переселенці: скільки поселили