Гарячі новини :

Керівництво ГС «АДПУ» ознайомилось з роботою підприємства – члена Асоціації ТОВ «ЕКО.ПАЛ»

Керівництво ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» продовжує відвідувати виробництва підприємств – членів організації. Цього разу, 5 травня, виконавчий директор Асоціації Андрій Циганок відвідав виробництво компанії ТОВ «ЕКО.ПАЛ», розташоване в Київський області, Бучанський район, смт Кодра

Він ознайомився з роботою підприємства, поспілкувався з колективом. Колеги обговорили проблемні питання сьогодення, плани та перспективи компанії.

Основна сфера діяльності ТОВ «ЕКО.ПАЛ» – повний цикл виробництва паливних гранул (пелет) та іншої продукції деревообробки. Так, крім деревних пелет в лінії продуктів ЕКО.ПАЛ є гігієнічні наповнювачі із деревини для туалетів домашніх тварин Pet`s Health, тріска (лучина) для розпалювання, брус, дошка, піддони. 

Оглядаючи завод ЕКО.ПАЛ, ми побачили чітко організоване виробництво облаштоване новітнім обладнанням європейського класу. Як нам розповів директор компанії Георгій Шумський, завод здатен на місячній основі виробляти до 3000 тон деревних пелет, до 1500 тон гігієнічного наповнювача Pet`s Health, до 2000м3 продуктів деревообробки (брус,дошка), а також до 150м3 деревної тріски! Це можливо завдяки двом виробничим лініям для виробництва пелет, а також сучасному німецькому деревообробному обладнанні фірми Walther.  

Як і деякі інші підприємства в Київській області, завод ЕКО.ПАЛ отримав бойові поранення від час військових дій проти рф навесні минулого року. Був зруйнований склад готової продукції, пошкоджені інші будівлі, постраждав автопарк. А весь робочий інструмент, техніку, паливо та пально-мастильні матеріали в наявності компанія передала військовим. Незважаючи на всі ушкодження, наші колеги з ЕКО.ПАЛ вже відбудували виробництво! Зараз ЕКО.ПАЛ знову працює та продовжує поставляти екологічне паливо та продукти деревообробки в Україну та за кордон. Дізнатися більше про ТОВ «ЕКО.ПАЛ» можете на сайті, на сторінці Facebook або Телеграм каналі.

Керівництво ГС «АДПУ» й надалі буде відвідувати підприємства – членів Асоціації, щоб ознайомлюватися з роботою компаній на місцях, знати їх проблемні питання та шукати спільні шляхи їх розв’язання.

Попередня стаття Асоціація деревообробних підприємств України запрошує на наступний захід
Наступна стаття Чорний ринок деревини йде в минуле: як біржова торгівля змінила галузь