IKEA знайшла заміну російській деревині в Швеції та країнах Балтії

  • 12

Найбільший у світі меблевий бренд IKEA, яка відмовилась від поставок деревини з рф і білорусі, використовує більше деревини зі Швеції та країн Балтії.Про це заявив керівник відділу постачання деревини IKEA Ульф Йоханссон, пише Reuters.

Зазначається, що один з найбільших світових споживачів деревини – використав 20 мільйонів кубометрів деревини для виробництва своєї продукції за 12 місяців до серпня 2022 року.

«Нам вдалося замістити ці обсяги (росії та білорусі) в інших країнах на дуже гарячому ринку деревини».

сказав Ульф Йоханссон в інтерв’ю Reuters

За його словами, Швеція, країни Балтії, Польща та Німеччина є одними з країн, де ІКЕА збільшила постачання деревини внаслідок війни в Україні, додавши, що деякі з цих рішень можуть бути довгостроковими, а інші – короткостроковими.росія і білорусь були п’ятим і шостим найбільшими постачальниками деревини для IKEA до війни, на їх частку припадало 6% і 5% відповідно.

Польща, за якою йдуть Литва та Швеція, були трьома найбільшими постачальниками за 12 місяців до серпня 2022 року.

Нагадаємо, що у листопаді IKEA ліквідувала свою закупівельну «дочку» на росії.З березня 2022 року IKEA поступово згортає діяльність на росії. У звіті за 2022 фінансовий рік, опублікованому на початку листопада, ритейлер підтвердив, що до кінця 2022 календарного року має намір остаточно закрити закупівельні та логістичні офіси в москві та мінську.

Раніше повідомляли, що у російському уряді сподіваються, що шведська компанія IKEA не йтиме з російського ринку остаточно.

Джерело: Відкритий Ліс

Попередня стаття Лісівники Полтавщини сплатили 219,9 млн грн податків за 2022 рік
Наступна стаття За допомогою TimberBot деревообробники уклали понад 600 контрактів