Агенти біржі контролюють виконання контрактів кожною зі сторін

  • 18

Українська універсальна біржа продовжує успішні торги з продажу пиломатеріалів державного виробництва. Така реформа стала можливою завдяки прийняттю в травні 2022 року Головою ДАЛРУ – Юрієм Болоховцем рішення щодо продажу пиломатеріалів виключно на конкурентних ліцензованих торгах.

Своєю чергою біржа не лише проводить аукціони, а й  контролює виконання контрактів кожною з його сторін. В цей процес входить і етапи огляду та відвантаження покупцеві придбаної сировини.

Нещодавно Агенти УУБ здійснили контроль передачі придбаних пиломатеріалів на Івано-Франківщині, де представники продавця Філії «Осмолодське лісове господарство» ДП «Ліси України» відвантажили партію товару покупцеві ТОВ «Прикарпатекоінвест».

Для того, щоб запобігти будь-яким непорозумінням між сторонами контракту, представник продавця, покупця та Агента біржі звірили параметри пиломатеріалів заявлені у контракті – якість, розміри, об’єм та інші.

«Ми оглянули партію пиломатеріалів придбаних на Українській універсальній біржі. Всі показники товару відповідають зазначеним у документації. Претензій в обох сторін не виникло. Був складений відповідний акт. Пиломатеріали будуть доставлені покупцеві у зазначені терміни».

розповів Олександр Андрусенко представник ТОВ «Аукціонний центр «Універсал» (Агент УУБ)

Нагадаємо, що на сайті біржі можна ознайомитись з аналітичними даними щодо функціонування зазначеного ринку.

Джерело: EconomistUA

Попередня стаття Закарпатські лісівники використовують квадракоптери
Наступна стаття ЄС та ПРООН організували форум високого рівня, присвячений збереженню та відновленню українських лісів