На УЕБ відновлено електронні біржові торги з продажу необробленої деревини

  • 11

Відповідно до закликів Прем’єр-міністра України щодо необхідності відновлення економічної діяльності, ринок деревини почав функціонувати у період воєнного стану.

З метою забезпечення прозорої та ефективної реалізації ресурсу заготівлі державних лісових господарств Українська енергетична біржа відновила проведення електронних торгів.

“В цей важкий період завданням підприємств, незалежно від форми власності, є відновлення економічної спроможності держави, підтримка населення та бізнесу. Саме тому, відповідно до завдання керівництва країни, лісові господарства поновили продаж та відвантаження лісопродукції” – зазначив керівник ДАЛРУ, Юрій Болоховець.

Потрібно зазначити, що для учасників біржових торгів на часі запроваджені покращені умови: відсутність гарантійних та реєстраційних платежів, а також зменшення вартості комісійної винагороди.

“Наша задача – забезпечити ефективність продажу на торгах, наповнення бюджету та забезпечення підприємств ресурсом, який їм необхідний для більш-менш стабільного функціонування, збереження робочих місць та сплати податків до бюджетів” – повідомив заступник генерального директора ТОВ УЕБ, Костянтин Шевчук.

Нагадуємо, що з розкладом торгів на УЕБ можна ознайомитись на сайті біржі та у відповідних Viber і telegram каналах.

Джерело: УЕБ

Попередня стаття На УЕБ запрацювала нова система з продажу деревини
Наступна стаття Ринок деревини на УЕБ стрімко відновлюється