Гарячі новини :

Ціна пиломатеріалів у м. Харків на аукціоні ліцензованої біржі

Цікавитеся ціною пиломатеріалів у Харкові та інших регіонах України? Хочете купити деревину прозоро, без хабарів і завуальованих махінацій? Завдяки змінам у законодавстві пиляні матеріали, як і необроблена деревина, сьогодні реалізуються на товарних біржах, що пройшли сувору перевірку і отримали відповідну ліцензію. Саме тут усі бажаючі мають доступ до необхідної сировини. А також купують пиломатеріали за простою і прозорою процедурою.

Пиломатеріали у Харкові і їх ціна на біржових онлайн-аукціонах

Останні кілька років пиломатеріали, як і вся деревина, реалізовувалися одночасно різними способами. Окрім численних товарних бірж та електронних майданчиків Прозорро.Продажі, чимало підприємців зверталися до лісгоспів напряму. Однак цей шлях дозволяв високопосадовцям маніпулювати ціною пиломатеріалів у Харкові та інших містах, а також обсягами і строками їх поставки. З метою впорядкування ринку влада запровадила єдині правила для всіх учасників. Так, починаючи з 01 липня 2021 р. пиляні лісоматеріали увійшли до переліку товарів, які підлягають реалізації на товарних біржах. Причому останні мають відповідати певним вимогам, що підтверджується видачею ліцензії.

2022 рік приніс чимало викликів для усіх учасників ринку деревини. Окрім вже розпочатих реформ, лісозаготівельники зіткнулися з питаннями вчасної поставки сировини не тільки приватному бізнесу і населенню, а й Збройним силам України. Вже понад рік багато лісгоспів працюють подекуди в критичних умовах, стикаючись з окупацією, постійними обстрілами, нестачею персоналу та осередками екологічної катастрофи.

Та попри все лісозаготівельна галузь вистояла. Наприклад, за перші шість місяців повномасштабного вторгнення спостерігалося досить незначне скорочення загальних обсягів заготівлі. До того ж, свою роботу продовжили і компанії-члени Асоціації деревообробних підприємств України, активно підтримуючи економіку у цей важкий для нашої держави період.

Актуальна ціна пиломатеріалів у м. Харків і інших регіонах країни на ліцензованих товарних біржах

Сьогодні всі учасники ринку лісоматеріалів докладають надзусилля для того, щоб військово-промисловий комплекс та населення, зокрема найменш захищені категорії, вчасно отримували необхідну сировину. Цьому також сприяє робота ліцензованих товарних бірж, завдяки яким ціна пиломатеріалів у Харкові лишається привабливою і для покупців, і для продавців.

Наприклад, станом на 15 листопада 2022 р. на спеціалізованих платформах вдалося успішно реалізувати 4,6 млн. куб. м необробленої деревини загальною вартістю понад 13 млрд. грн. Окрім цього, останнім часом деревообробні компанії отримали дієві інструменти, за допомогою яких вони можуть самостійно ініціювати проведення торгів лісом.
Більше про те, як купити пиломатеріали у Харкові і інших регіонах за ціною від виробника, ви дізнаєтеся на офіційному сайті ГС «АДПУ» aweu.org.ua. А також використовуйте зручний Telegram-бот для отримання актуальної інформації про ринок деревини в Україні.

Попередня стаття EPAL: У 2022 році знову досягнуто рекордного рівня виробництва європіддонів
Наступна стаття Кабмін затвердив фінансовий план ДП “Ліси України” на 2023 рік